Subscribe to RSS

Komputery back to homepage

5 powodów, przez które muszę powoli żegnać się z BlackBerry OS 10 5 powodów, przez które muszę powoli żegnać się z BlackBerry OS 10

Wielbiciele smartfonowych „Jeżynek” przeżywają obecnie ciężki okres. Wielu z nich musi zadać sobie pytanie, czy ich wierność jest na tyle silna, by znieść telefony BlackBerry działające na Androidzie. Ja już zdecydowałem. Opuszczam tę piękną pustynię zwaną BlackBerry OS 10 i z olbrzymią przykrością szykuję się do przesiadki na jakiegoś androidowego przeciętniaka. W poprzednim wpisie poznaliście dwa z pięciu powodów, dlaczego jestem zmuszony to zrobić. Dziś pozostałe powody.

Read More

Twój laptop zachowuje się głośno? To znak, że woła o pomoc Twój laptop zachowuje się głośno? To znak, że woła o pomoc

Za każdym razem, gdy wymagasz od swojego komputera czegoś więcej, niż obsługi aplikacji biurowych, ten wyje i świszczy, jakby za chwile miał odlecieć? Zapewne towarzyszy temu zjawisku zauważalny wzrost temperatury oraz drastycznie spowolnienie wydajności. Mam dla Ciebie kiepską wiadomość, Twój przenośny komputer ma problem z chłodzeniem.

Read More

Kontakt i informacje

Voneo.pl - Vortal technologiczno - informacyjny zamieszczający na swoich łamach najświeższe informacje z wielu dziedzin nauki, techniki, świata wirtualnego i realnego. Motto główne to innowacja i nowoczesność.

Dołącz do nas

Popularne działy

© 2014 Voneo wszelkie prawa zastrzeżone.