Subscribe to RSS

BMW Auto dla wymagających kierowców

Wielu miłośników motoryzacyjnego giganta jaki jest BMW na pewno w zupełności zgodzi się, że BMW Z4 w zupełności zasługuje na miano znakomicie zaprojektowanego samochodu. Ogólna konstrukcja nadwozia posiada klasyczny dla roadsterów, piękny kształt (nieduża kabina oraz długa maska) a detale dbają o to, by nie zabrakło autu drapieżnego „zacięcia”. Kto oczekuje od samochodu pokroju Z4 dreszczyk emocji, ten z pewnością się nie rozczaruje.

BMW Z4

BMW Z4

Wielu miłośników motoryzacyjnego giganta jaki jest BMW na pewno w zupełności zgodzi się, że BMW Z4 w zupełności zasługuje na miano znakomicie zaprojektowanego samochodu. Osobom opowiadającym za design auta z powodzeniem udało się otrzymać wspaniałą symetrię między sportowym temperamentem i gustowną stylistyką oraz tradycyjnym wyglądem i awangardowymi szczegółami.

BMW Z4

BMW Z4

Dzięki temu maszyna przedstawia się wręcz idealnie. Ogólna konstrukcja nadwozia posiada klasyczny dla roadsterów, piękny kształt (nieduża kabina oraz długa maska) a detale dbają o to, by nie zabrakło autu drapieżnego „zacięcia”.Specyficznym elementem niemieckiego „cacka” jest użycie sztywnego dachu. Dlatego po zamknięciu konstrukcji auto przybiera kształtów niczym rasowe coupe, a podróżni mogą cieszyć się o wile większą ciszą niż było to w samochodach z soft-topem. Ale odbywa się to kosztem bagażnika którego pojemność znacznie się zmniejsza.

BMW Z4

BMW Z4 RoadSter

W samej kabinie dla pasażerów na szczęście miejsca jest wystarczająco dużo.
Jak to stało się zwyczajem marki BMW, kokpit skontrowany jest bez jakichkolwiek niedociągnięć. W szczególności dobrze powinien się czuć kierowca, który za „kółkiem” zajmuje bardzo wygodną pozycje. Łopatki zmiany biegów kapitalnie mieszczą się w dłoniach, informacje ze wskaźników odczytuje są bardzo czytelne, a obsługa przełączników czy klawiszy pokładowych jest intuicyjna. Trzeba też zaznaczyć, że stylistyka jest tutaj bardzo przyjemna dla oka z ciekawymi detalami oraz wykończeniami najwyższej jakości( pod względem montażu jak i materiałów).

BMW Z4

BMW Z4

Kto oczekuje od samochodu pokroju Z4 dreszczyk emocji, ten z pewnością się nie rozczaruje. Auto mocno „zarzuca tyłem”co dla miłośników driftingu jest niesamowita zaletą. Podsterowność jest odczuwalna zwłaszcza w najmocniejszych wersjach silnikowych z wyłączonymi systemami bezpieczeństwa. Sportowa charakterystyka samochodu nie stwarza zagrożenia na każdym łuku. Paradoksalnie jazda okazuje się bardzo komfortowa i wygodna.

Nietuzinkowy design, bardzo wysoka jakość materiałów i wykonania oraz wiele zabawy z jazdy – tymi słowami można najprościej opisać BMW Z4.

serwis motocykli bmw

0 komentarzy

Podobne tematypowrót

Gdzie możesz nauczyć się historii

Gdzie możesz nauczyć się historii

Wirtualny świat dotyka każdego z nas. Lubimy w nim przebywać, z wielu różnorakich względów. Ta wirtualność nie pomaga nam się tylko zrelaksować, niemniej jednak, w dobrym połączeniu z technologią, może nas dosłownie nauczyć. Bowiem technologia rozwija się tak śpiesznie, że żal byłoby nie korzystać z jej sposobności. Dlatego współcześnie oferujemy głównie zapoznać się z informacjami

Nie wszystkie firmy wybiorą szklaną wieżę

Nie wszystkie firmy wybiorą szklaną wieżę

Firmy, których praca opiera się na kreatywnej współpracy zespołu wolą pracować w kameralnych biurowcach, niż parkach biurowych    

Komunikacja miejska a niepełnosprawni, czyli wciąż jest fatalnie

Komunikacja miejska a niepełnosprawni, czyli wciąż jest fatalnie

Z opublikowanego ostatnio przez Najwyższą Izbę Kontroli raportu wynika, że dostęp osób niepełnosprawnych do komunikacji miejskiej wciąż jest bardzo ograniczony. NIK zwraca uwagę między innymi na to, że zmiany w tej materii w ostatnich latach miały miejsce, ale były to zmiany w większości nietrafione. W drugiej części wpisu sprawdzimy, do jakich kwestii NIK miało najwięcej

Pyły występujące w środowisku pracy, badania pyłów.

Pyły występujące w środowisku pracy, badania pyłów.

Pyły stanowią aerozole, których fazę rozproszoną stanowią cząsteczki stałe. Aerozol to układ koloidalny czyli układ dwóch substancji, w którym jedna jest rozproszona w drugiej. Dzięki temu, że cząstki fazy rozproszonej posiadają jednoimienne ładunki elektryczne, zapobiega to łączeniu się ich w większe krople lub grudki.

Z czego składa się układ hamulcowy

Z czego składa się układ hamulcowy

Cały układ hamulcowy to podzespoły, które w sposób spójny jako zbiór tworzą jedną całość. To właśnie te elementy są odpowiedzialne za zatrzymywanie pojazdu. W sytuacji kiedy choćby jedne z nich nie będzie prawidłowe funkcjonował powoduje to zagrożenie życia dla prowadzącego, ale i też  innych użytkowników ruchu.  W skład całego układu hamulcowego wchodzi między innymi pedał

czytaj więcej

Kontakt i informacje

Voneo.pl - Vortal technologiczno - informacyjny zamieszczający na swoich łamach najświeższe informacje z wielu dziedzin nauki, techniki, świata wirtualnego i realnego. Motto główne to innowacja i nowoczesność.

Dołącz do nas

Popularne działy

© 2014 Voneo wszelkie prawa zastrzeżone.